تحویل تجهیزات جدید جنگ نوین به نیروی دریایی سپاه

تحویل تجهیزات جدید جنگ نوین به نیروی دریایی سپاه

تجهیزات جدید پدافند جنگ نوین، حفاظت و ایمنی در برابر سلاح‌های شیمیایی، میکروبی و پرتویی به نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تحویل شد.

 به گزارش ناوی نیوز به نقل از سپاه‌نیوز، دریادار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه در آیین الحاق تجهیزات جدید پدافند جنگ نوین به این نیرو در شیراز با اشاره به صدمات و آسیب‌هایی که کشور ما در جنگ تحمیلی از سلاح‌های کشتار جمعی دشمن متحمل شد، بر ضرورت توجه به ابزار و ادوات مقابله با جنگ نوین دشمن تأکید و اظهار کرد: کشور ما هنوز بعد از گذشت سال‌های متمادی از دفاع مقدس، شاهد شهادت دلاورمردانی است که با ابزار جنگ شیمیایی دشمن مجروح شده بودند.

وی جمهوری اسلامی ایران را  از قربانیان سلاح‌های شیمیایی دشمن توصیف و تصریح کرد:  در دوران دفاع مقدس  علاوه بر اینکه رزمندگان غیور ما با استفاده از این سلاح ها به شهادت رسیدند، شهرهای مرزی ما نیز در نهایت مظلومیت بارها مورد هجوم سلاح‌های شیمیایی رژیم بعث که برخوردار از حمایت قدرت‌های جهانی به‌ویژه آمریکای جنایتکار بود، قرار گرفتند.

دریادار تنگسیری  در ادامه  با اشاره به برپایی نمایشگاه توانمندیهای عرصه دفاعی، تصریح کرد: تولیدات این نمایشگاه محصول تلاش متخصصان داخلی کشور به‌ویژه جوانان متفکر، متعهد و انقلابی است و به فرموده مقام معظم رهبری (مدظله العالی) توجه به توان، ظرفیت و استعدادهای داخلی امروز یک ضرورت محسوب می‌شود و نیاز است مسئولین به این مهم توجه و اهتمام لازم را داشته باشند.

دریادار تنگسیری در پایان خاطرنشان کرد:  افتخار می‌کنیم  که تجهیزات  نیروی دریایی سپاه  از شناور تا تجهیزات موشکی داخلی بوده و به دست توانمند جوانان مؤمن و متخصص انقلابی  ساخته شده است و به فضل الهی از این تجهیزات جدید نیز در زمین و دریا استفاده خواهیم کرد.

بنا بر این گزارش؛ در راستای  ارتقای آمادگی یگانی و رزمی پدافند جنگ نوین در حوزه‌های آشکارسازی، رفع آلودگی، حفاظت و ایمنی در برابر سلاح‌های شیمیایی، میکروبی و پرتویی، در مراسمی با حضور دریادار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه و جمعی از فرماندهان و مسئولین  لشکری در شیراز، تجهیزات جدید پدافند جنگ نوین به نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تحویل شد.

همچنین با حضور فرمانده نیروی دریایی سپاه  نمایشگاه توانمندی‌ها و قابلیت‌های مراکز تولیدی محصولات دفاعی در حوزه پدافند جنگ نوین وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح  افتتاح شد.

از کاری که باید پس از آن پوزش بخواهی دوری کن، زیرا مومن نه بد می کندو نه پوزش می طلبد. امام حسین علیه السلام/تحف العقول ص245

یک دیدگاه